KONST / Litografier / Färglitografi 14257269
nr 1425 7269
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Vedhög. Signerad, numrerad 224/290, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 40x55, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:04:13
14/10 14:49:31
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz